VYSTAVA AGROKOMPLEX NITRA 2016

 

 

 

 


O NÁS
O NÁS

Profil -
Spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 2003 so zameraním pre úpravu dizajnu automobilov a motocyklov, laminovcie a lakovacie práce,dovozom vozidiel zo zahraničia a autoservisom. 
Za roky posobenia, úspešných projektov nielen na Slovensku ale aj v zahraničí, získaných skúseností
a zvýšeného dopytu sme rozšírili svoje zameranie aj pre dodávanie a servisovanie autogarážovej a pneuservisnej techniky pre firmy, dielne, servisy ako aj domácich kutilov.
Chceme osloviť hlavne skupinu ludí ktorý hľadajú zariadenia a náradie za prijateľné ceny, kde svoje miesto zohráva bezpečnosť, kvalita a ponúkaný servis.

Od roku 2010 sme sa stali výhradným distribútorom a predajcom pre malotraktory Agro-master. Ďalej dodávame príslušenstvo, náhradné dielce, záručný a pozáručný servis.Malotraktory su veľmi kvalitne a jednoduché,žiadna elektronika všetko je riadene pakami.Všetky traktory su 4x4 a samozrejme vypinatelne.Tak nevahajte a kontaktujte nás NEOLUTUJETE !!! Najdete nás v Handlovej oproti Slovnaft pumpe.

 

 

Zameriavame sa nielen na samotné kvalitné produkty, ale aj súvisiace služby ako je zákaznícky servis. Tovar vám dovezieme, nastavíme ho a zaškolíme váš personál. Dbáme na precíznosť, ale aj rýchlosť a svižnosť celého procesu.
Predávame iba vysoko kvalitné a profesionálne produkty.